Hotel Regnum *****

Hotel Regnum

Локација : 400 м од жичарницата Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил. луксузно опремени и повеќето имаат поглед кон планината Пирин. На располагање на гостите лоби бар, ноќен бар, СПА Центар, АКВА Парк, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација, конференциска сала. Регнум СПА Центар : масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,турска бања, амам, внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно џакузи со минерална вода, фитнес сала и Витамин бар.

Тип на сместување 27.12.17- 02.01.18


HB
23.12.17 – 26.12.17
03.01.18 – 09.01.18
19.01.18 -03.02.18
HB
10.01.18 – 18.01.18
04.02.18 – 28.02.18

HB
01.12.17 – 22.12.17
01.03.18 – 14.04.18

HB
Executive Suite for 2 pax - 1 спална 90 € 75 € 60 € 50 €
Executive Suite поглед планина for 2 pax 93 € 78 € 63 € 53 €
Executive Deluxe Suitefor 2 pax 1 спална 96 € 80 € 65 € 55 €
Grand Suite for 4 pax - 2 спални 83 € 64 € 51 € 43 €
Grand Superior Suitе for 4 pax - 2 спални 87 € 67 € 51 € 45 €

Цената е по лице и вклучува:
- сместување во соба
- гранд суите - мин.4 лица
- транспорт до ски гондолата, користење на базен, сауна, парна бања, амам, ски остава, контраст туш, џакзи на отворено, анимација за деца, WIFI во лоби, фитнес.

Во цената не е вклучено:
- туристичка такса за престој на ден, 1€ возрасен, 0,5€ деца 2-12г. на ден
- доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 80€ / возрасен, 40€/ дете ( 11-16 г.)/ 20€ дете (6-11г.)
- доплата за Божиќна вечера (не задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете (12-17 г)/ 10€ дете (6-12г.)

Промоции и акции
- -20 % за направени резервации во период: 16.09-31.10, -20% за направени резервации во период:01.11-21.11.2017
- доплата за Божиќна вечера (не задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете (12-17 г)/ 10€ дете (6-12г.)

Максимален број на лица:
- Executive suite (4+2) GRAND suite (4+2)
*Минимум престој 5 ноќевања во периодот 27.12-02.01.2018, 3 ноќевања во периодот 23.12-26.12.2017

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2