Hotel Casa Karina ***

Hotel Casa Karina

Hotel Casa Karina е сместен во подножјето на планината Пирин и се наоѓа на само 200м оддалеченост од жичарата. Комплексот располага со апартмани кои имаат прекрасен поглед кон планините Рила и Пирин. Секој од апартманите е опремен со тоалет, кабелска телевизија, кујна, а поголемиот број од нив имаат и балкон. СПА центарот вклучува сауна, парна бања, турска бања, фитнес сала, простории за масажа и релаксација како и внатрешен базен.

2 ноќевања на база All Inclusive со вклучен превоз

Термин: 21.10 - 23.10

Цена по лице: 85 €

Само аранжман без превоз -54 € по лице


Во цената е вклучено:
- 2 ноќевања на база се вклучено - All inclusive
- Користење на базен, фитнес, сауна, парна бања и безжичен интернет

Во цената не е вклучено:
- Патничко и здравствено осигурување

Дополнителни информации за база Се вклучено:
- Доколку има помалку од 20 гости во хотелот, оброците се избираат од менито на хотелот
- Сместувањето во хотелот е во 14:00 h, а напуштањето на хотелот 12:00 h
- Базата All inclusive започнува со Попладневна ужина а завршува со ручек
- Доручек 08:00 – 10:00 h
- Ручек 12:30 – 14:00 h
- Ужина 16.00 – 17.00 h
- Вечера 19.00 – 21.30 h

Доплати:
- Доплата за подземен паркинг :4 € на ден
- Доплата за бањарка : 3 € за целиот престој

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2